Výhody online půjček

  • Vyplnění žádosti trvá jen několik minut. Vaši žádost okamžitě zpracuje automatizovaný systém.
  • I bez ručitele
  • Pomohli jsme již tisícům klientů. Přidejte se k nim.
  • Vysoké procento schválení
  • Půjčku si vyřídíte rychle a jednoduše bez zdlouhavého papírování.

Kolik si chcete půjčit?

vybrat z nabídky

Chci si půjčit

Jak funguje moneta navýšení půjčky


Moneta Money Bank je jednou z největších bankovních institucí na českém trhu. Nabízí široké spektrum úvěrových produktů a půjček pro fyzické osoby i podnikatele. Jedním z těchto produktů je také navýšení půjčky, což je velmi oblíbená možnost, která umožňuje získat více peněz bez nutnosti sjednávání nové půjčky.

Jak funguje navýšení půjčky u Moneta Money Bank?

Navýšení půjčky u Moneta Money Bank je velmi jednoduché a není s ním spojen žádný proces žádosti o novou půjčku. Pokud splníte určitá kritéria, můžete získat navýšení své půjčky na pobočce, prostřednictvím internetového bankovnictví nebo telefonicky.

Pro získání navýšení půjčky u Moneta Money Bank musíte splňovat několik základních podmínek. První z nich je splácení stávající půjčky včas a bez problémů. Dále musíte mít minimální počet splacených úhrad a minimálně tři měsíce dobrou platební historii. Pokud tyto podmínky splňujete, můžete požádat o navýšení půjčky.

Jak probíhá proces navýšení půjčky?

Proces navýšení půjčky u Moneta Money Bank je velmi rychlý a jednoduchý. Pokud jste ověřili, že splňujete základní podmínky a potřebujete více peněz, stačí si vybrat jednu z dostupných možností pro sjednání navýšení půjčky.

Na pobočce: Pokud si přejete navýšit svou půjčku na pobočce, stačí se dostavit k pracovníkovi Moneta Money Bank s platným dokladem totožnosti a dokladem o stávající půjčce. Poté s vámi pracovník projde podmínky a zkontroluje vaši splatnost. Pokud všechny podmínky splníte, podepíšete smlouvu a peníze obdržíte okamžitě.

Online: Pro sjednání navýšení půjčky online musíte být registrováni v internetovém bankovnictví Moneta Money Bank. Stačí se přihlásit do svého účtu, vyplnit žádost o navýšení půjčky a počkat na schválení. Výhodou této možnosti je, že peníze na váš účet přijdou velmi rychle.

Telefonicky: Pokud nechcete chodit na pobočku a nechcete se registrovat v internetovém bankovnictví, můžete požádat o navýšení půjčky telefonicky. Stačí zavolat na infolinku banky a požádat o navýšení. Poté vám bude zaslána smlouva, kterou stačí podepsat a zaslat zpět. Po schválení vám budou peníze převedeny na účet.

Výhody navýšení půjčky u Moneta Money Bank

Navýšení půjčky u Moneta Money Bank nabízí velké množství výhod. Hlavní výhodou je rychlost a jednoduchost procesu. Navíc není třeba podávat novou žádost a sjednávat nové podmínky. Stačí pouze doložit splácení vaší současné půjčky a pokud plníte podmínky, peníze získáte velmi rychle.

Další výhodou je, že navýšení půjčky je spojeno s nižšími poplatky než nová půjčka. Proto je v mnoha případech výhodnější navýšit stávající půjčku než požádat o novou.

Závěr

Navýšení půjčky u Moneta Money Bank je rychlý a jednoduchý proces. Pokud máte stávající půjčku a potřebujete více peněz, stačí splňovat základní podmínky, které jsou pečlivě kontrolovány bankou. Pokud plníte podmínky, bude navýšení vaší půjčky velmi snadné a rychlé. Navýšení půjčky u Moneta Money Bank je mnohdy výhodnější než nová půjčka, protože jsou spojeny s nižšími poplatky.


Tipy a rady moneta navýšení půjčky


Půjčky jsou v dnešní době velmi rozšířený finanční produkt, který může pomoci například s nečekanými výdaji, renovací bytu či konsolidací dluhů. Pokud však zjistíte, že potřebujete více peněz, než byla vaše půjčka schopná pokrýt, můžete se rozhodnout pro navýšení půjčky. Následují tipy a rady, jak toho dosáhnout.

1. Zkontrolujte svou kreditní historii

Při žádání o navýšení nebo novou půjčku bude hodně záležet na vaší kreditní historii. Před podáním žádosti o navýšení půjčky proto zkontrolujte své kreditní skóre a historii a pokusit se odstranit veškeré nejasnosti.

2. Zvažte úvěrové produkty s nižšími úrokovými sazbami

Pokud jste si půjčili peníze s vyšší úrokovou sazbou, můžete pro navýšení půjčky zvažovat produkt s nižší úrokovou sazbou. Například mohou být zajímavé kreditní karty či konsolidační půjčky, které poskytují nižší úrokovou sazbu a často s nižšími poplatky.

3. Požádejte o navýšení u stávajícího poskytovatele

Pokud máte u svého stávajícího poskytovatele dobrý platební profil, může tento poskytovatel schválit navýšení půjčky. Čím více peněz vám bude poskytnuto, tím víc vám budou platit úroky a poplatky, takže ověřte, zda by navýšení půjčky nebylo finančně nevýhodné.

4. Požádejte o navýšení u jiného poskytovatele

Pokud se u svého stávajícího poskytovatele nedostane na navýšení vaší půjčky, můžete se pokusit požádat o navýšení u jiného poskytovatele. Avšak mějte na paměti, že s každým poskytovatelem se mohou lišit úrokové sazby a poplatky.

5. Rozšířené období splatnosti

Jeden způsob, jak snížit své měsíční splátky při navýšení půjčky, je požádat o rozšíření období splatnosti. Avšak mějte na paměti, že s prodloužením období splatnosti se zvýší celkové náklady půjčky a budete platit více v celkovém množství úroků a poplatků.

Navýšení půjčky může být užitečné pro ty, kteří potřebují více finančních prostředků, ale mějte na paměti, že s navýšením půjčky se zvyšuje celkové množství úroků a poplatků, které musíte během období splatnosti zaplatit. Avšak pokud plánujete obezřetně a využijete některých z těchto tipů a rad, můžete najít nejvhodnější řešení pro vaše finanční potřeby.


Co si představit pod pojmem moneta navýšení půjčky


Moneta navýšení půjčky je termín, který se v poslední době objevuje čím dál častěji v souvislosti s půjčováním peněz. Tento pojem znamená, že si klient může u půjčovatele, u kterého již má uzavřenou půjčku, žádat o navýšení této půjčky - a to bez nutnosti absolvovat celý proces žádosti o novou půjčku. Podívejme se nyní na věci konkrétněji.

Co je to Moneta?

Moneta je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů nebankovních úvěrů na českém trhu. Firma nabízí celou řadu typů půjček - od krátkodobých půjček přes půjčky na cokoliv až po nákupní půjčky. Moneta je známá zejména svými půjčkami bez registru a bez ručitele. Půjčky od Monety jsou velmi oblíbené zejména u lidí, kteří nemají k dispozici žádné zajištění nebo náročná kritéria, jako je například splácení včas.

Co znamená navýšení půjčky?

Navýšení půjčky znamená, že si klient může u půjčovatele, u kterého již má uzavřenou půjčku, žádat o další peníze navíc. To znamená, že pokud si klient půjčil například 10 000 Kč a nyní potřebuje další peníze - například na zaplacení nečekané výplaty- může se obrátit na Monetu a požádat o navýšení stávající půjčky. Půjčka přitom zůstává stejná, jedná se pouze o navýšení peněžního objemu.

Jak probíhá moneta navýšení půjčky?

Proces navýšení půjčky u Monety je velmi jednoduchý. Klient, který si přeje získat navýšení půjčky, se musí nejdříve přihlásit do svého účtu na webu Monety a kliknout na tlačítko "Navýšit půjčku". Poté vyplní krátký formulář s žádostí o navýšení půjčky a odešle ho. Moneta pak posoudí žádost a pokud je schválena, peníze jsou okamžitě připsány na účet klienta. Při posuzování žádosti se Moneta může spolehnout na informace, které již má o klientovi, což urychluje celý proces.

Jaká jsou rizika spojená s moneta navýšením půjčky?

Navýšení půjčky může být pro někoho dobrým řešením, pokud se mu náhle objeví nepředvídané výdaje. Nicméně je třeba si uvědomit, že každá půjčka znamená závazek ke splacení. Navýšení půjčky znamená větší závazek a další splátky. Proto je třeba být obezřetní a vážně zvážit, zda si opravdu potřebujete půjčit další peníze.

Moneta navýšení půjčky je jednou z mnoha možností, jak si zajistit rychlé financování. Moneta nabízí rychlé a snadné řešení pro lidi, kteří potřebují peníze rychle a bez složitého papírování. Nicméně je třeba si uvědomit, že každá půjčka je závazek a že její splácení může zakřívat váš rozpočet na měsíce nebo dokonce roky. Proto si navýšení půjčky dobře promyslete a zvažte, jak se s touhle půjčkou dokážete vypořádat.


Co je to moneta navýšení půjčky ?


Moneta navýšení půjčky je poplatek, který může být účtován při navýšení půjčky. Pokud si například půjčíte 10 000 Kč a později se rozhodnete požádat o navýšení půjčky na 15 000 Kč, může být vám účtován moneta navýšení půjčky. Tento poplatek může být stanoven pevně nebo jako procentní podíl z navýšené částky. Je důležité si pečlivě přečíst podmínky půjčky a zjistit, zda bude vám účtován moneta navýšení půjčky a jak vysoký bude.


Výhody moneta navýšení půjčky


Moneta Navýšení půjčky je služba, která umožňuje klientům banky Moneta Money Bank navýšit své existující půjčky o další finanční prostředky. Tato služba přináší řadu výhod, které jsou pro klienty velmi výhodné.

První a největší výhoda služby Navýšení půjčky spočívá v možnosti efektivního řešení náhlých neplánovaných výdajů. Pokud se klienti dostanou do finanční tísně a již čerpají nějakou půjčku, mohou si díky této službě jednoduše a rychle navýšit svou půjčku o další finanční prostředky. Nemusí tak řešit výslovně novou žádost o úvěr, čekat na schválení a vyřízení dokumentace.

Druhou výhodou je jednoduchost tohoto procesu. Navýšení půjčky lze zažádat přes internetové bankovnictví, bez nutnosti navštívit pobočku banky. Mnoho lidí má dnes velmi málo volného času a složité řešení půjčky by bylo pro ně problém. Navýšení půjčky však stačí vysvětlit v online formuláři prostřednictvím internetového bankovnictví a banka zpracuje žádost bez dalšího nutného jednání.

Třetí výhodou je rychlost vyřízení nové půjčky. Pokud klient požádá o navýšení půjčky, je jeho žádost zpracována rychle a téměř okamžitě. Klient tak může mít potřebné finance velmi rychle k dispozici. Rychlost je rovněž důležitým faktorem pro ty, kteří se potýkají s náhlými neplánovanými výdaji.

Další výhodou je, že klienti mohou požádat o navýšení půjčky s nižším úrokovým sazbou. Pokud mají klienti s bankou dobrý vztah a dokáží své závazky splácet včas, mohou dostat výhodnější opravy, a tedy i nižší úrokovou sazbu při navýšení půjčky. Tuto výhodu využijí zejména ti, kteří začínají řešit své finanční problémy.

Závěrem lze říci, že Moneta Navýšení půjčky přináší mnoho výhod pro klienty, kteří potřebují rychle a jednoduše vyřešit své finanční potíže. Rychlost, jednoduchost a efektivita této služby přispívají k lepšímu zážitku z bankovních služeb a klienti si svou půjčku mohou snadno a rychle navýšit, aniž by museli řešit nepříjemné byrokratické postupy.


Moneta navýšení půjčky Informace


Moneta Money Bank, jedna z největších bank v Česku, oznamuje novinku pro své klienty. Od 1. března 2021 totiž navýší maximální výši půjčky pro fyzické osoby.

Nově bude možné si u Monety půjčit částku až 2 000 000 Kč (dříve bylo možné si půjčit maximálně 1 500 000 Kč). Tato změna umožní bankovním klientům snadněji pokrýt velké výdaje, jako jsou například nákup nemovitosti, rekonstrukce bytu či zakoupení nového auta.

Navýšení půjčky bude k dispozici pro instantní úvěry, které jsou určeny pro rychlé řešení finančních potřeb. Jedná se o úvěry s rychlým schválením, ve kterých není potřeba ručení nemovitostí. Klient přitom obdrží peníze na účet během několika hodin po schválení žádosti.

„Jsme rádi, že můžeme nabídnout našim klientům větší finanční svobodu a flexibilitu v řešení jejich potřeb. Nově zvýšená částka umožní našim klientům ulehčit si nejen náročné životní situace, ale také naplnit své sny,“ uvedl Michal Lukáš, ředitel oddělení spotřebitelských úvěrů Moneta Money Bank.

Pro získání půjčky u Monety je třeba být občanem České republiky a být starší 18 let. Dále je důležité splnit podmínky týkající se příjmu. Při žádosti o úvěr je potřeba mít k dispozici potvrzení o výši příjmu, bankovní výpis a doklad totožnosti.

Navýšení půjčky u Moneta Money Bank je odpovědí na zvyšující se poptávku po větších úvěrech mezi občany České republiky. Banka se tak snaží nabídnout svým klientům ještě větší možnosti v rámci jejich finančních plánů a snů.


Časté otázky moneta navýšení půjčky


1. Jak zvýšit svou půjčku u Monety?
- Na zvýšení půjčky u Monety stačí jen přihlásit se do svého účtu a zvolit možnost "navýšení půjčky" v hlavním menu. Poté stačí vyplnit potřebné údaje a počkat na schválení.

2. Kdy mohu požádat o navýšení půjčky u Monety?
- Pokud jste již spláceli svou půjčku včas, můžete požádat o navýšení jakékoli částky kdykoliv.

3. Jak dlouho trvá schválení navýšení půjčky u Monety?
- Schválení navýšení půjčky závisí na každém případu zvlášť, ale Moneta se snaží vybavit požadavky co nejrychleji a nejdříve do 24 hodin.

4. Jaká je nejvyšší částka, kterou lze navýšit u Monety?
- Nejvyšší částka, kterou lze navýšit u Monety, závisí na každém případu zvlášť a na schopnosti klienta splácet, ale může činit až 500 000 Kč.

5. Musím pro navýšení půjčky u Monety poskytnout další zajištění?
- Pokud již máte u Monety půjčku a platíte pravidelně, není nutné poskytnout další zajištění pro navýšení půjčky.

6. Je nějaký poplatek za navýšení půjčky u Monety?
- Poplatky za navýšení půjčky u Monety jsou určeny individuálně pro každého klienta zvlášť a jsou zohledněny v úrokové sazbě.

7. Mohu požádat o navýšení půjčky, když mám po splatnosti platby?
- Pokud máte po splatnosti platby, nebudete schváleni pro navýšení půjčky. Je důležité splácet vaše současné půjčky včas, abyste byli schváleni pro další.

8. Co se stane, pokud nebudu moci splácet navýšenou půjčku?
- Pokud nebudete schopni splácet navýšenou půjčku, obraťte se na zákaznickou podporu Monety, aby vám pomohli najít řešení vašeho finančního problému.


Nevýhody moneta navýšení půjčky


Moneta navýšení půjčky může být lákavou možností pro ty, kteří si potřebují půjčit více peněz, než původně plánovali. Nicméně, stejně jako u jakékoli půjčky, existují i některé nevýhody a rizika spojená s moneta navýšením půjčky.

1. Zvýšení měsíčních splátek

Největším rizikem moneta navýšení půjčky je zvýšení měsíčních splátek. Pokud jste si půjčovali více peněz, než jste původně plánovali, budete muset platit více každý měsíc. To může být náročné pro vaše rozpočtování, zejména pokud vás něco nečekaného finančně potká.

2. Vyšší úrokové sazby

Moneta navýšení půjčky často znamená, že budete platit vyšší úrokové sazby. To proto, že banka přebírá více rizika, když vám půjčuje více peněz. Pokud vám úroková sazba přijde vysoká, můžete si uvědomit, že byste mohli za stejnou částku peněz nalézt jinou banku s nižší úrokovou sazbou.

3. Délka splatnosti

Pokud si navýšíte půjčku u Monety, může se také prodloužit doba splatnosti. To znamená, že budete platit více úroků a poplatků za delší dobu a může to být stresující pro ty, kteří chtějí být dluhů rychle zbaveni.

4. Žádost o navýšení půjčky

Moneta navýšení půjčky vyžaduje proces žádosti a schvalování, což může být náročné a časově náročné. Pokud se vám nepodaří schválení, může to být frustrující a může vás to vést ke hledání jiných zdrojů financí.

Závěr

Moneta navýšení půjčky může být dobrá možnost pro občany, kteří potřebují více peněz, ale existují také rizika a nevýhody, na které by se lidé měli zaměřit. Pokud si nejste jisti, zda je moneta navýšení půjčky správná pro vás, je nejlepší poradit se s odborníkem, například s finančním poradcem nebo bankovním manažerem, aby vám mohli na základě vaší finanční situace poskytnout konkrétní doporučení.


Moneta navýšení půjčky rizika


Moneta navýšení půjčky – rizika a jak jim předejít

Navýšení půjčky může být lákavým řešením pro lidi, kteří se ocitnou v tíživé finanční situaci. Není však bez rizik. Rozhodování o navýšení půjčky by mělo být velmi promyšlené, s ohledem na všechna případná rizika, která s sebou navýšení půjčky nese.

Jaká rizika s sebou navýšení půjčky nese?

- Vyšší náklady: Navýšení půjčky znamená vyšší náklady, a to jak v podobě úroků, tak poplatků. Při navýšení půjčky si musíte být vědomi, že mohou být úroky nahrazeny většími úroky a tím pádem budete muset platit mnohem víc. Musíte tedy pečlivě spočítat, zda je toto navýšení půjčky pro vás skutečně výhodné.
- Problémy s platební schopností: Navýšení půjčky vás může dostat do problémů se splácením. Pokud jste se již nacházeli v tíživé finanční situaci, může navýšení půjčky být jen přítěží, která vaši situaci pouze zhorší. Pokud se totiž ocitnete v situaci, kdy nemůžete danou částku splácet včas, můžete se dostat do finančních problémů, které by se navzdory navýšení půjčky nedostavily.
- Dluhová spirála: Navýšení půjčky je výhodné pouze v případě, že dokážete splácet pravidelně a včas. Pokud však z nějakého důvodu přestanete pravidelně splácet částku navýšené půjčky, rychle se můžete dostat do nebezpečí dluhové spirály, ze které se může stát neřešitelný problém.

Jakým způsobem se těmto rizikům vyhnout?

- Promyšlená kalkulace: Než se rozhodnete pro navýšení půjčky, musíte zvažovat pečlivě, zda se vám navýšení vůbec vyplatí a kolik vás to bude stát. Všechny platby a splátky musí být zahrnuty do přesné kalkulace, abyste mohli s jistotou posoudit, zda je manévrovací prostor dostatečný pro realizaci této finanční transakce.
- Plánování a disciplína: Pokud se rozhodnete pro navýšení půjčky, je nezbytné si důkladně promyslet, jak budete danou částku splácet. Měli byste mít konkrétní plán pro každý další veřejně přístupný měsíc, jaký částka bude použita pro splacení půjčky a jaká pro další závazky. Disciplína a odhodlání jsou nutné pro dodržení tohoto plánu a pro správné řešení finančních problémů bez dalšího zadlužení.
- Možnost splácení: Pokud si navýšíte půjčku, je velmi důležité, abyste se ujistili, že reálně disponujete částkou potřebnou k pravidelnému splácení. Pokud se vám podaří najít důvěryhodnou instituci, která vám dokáže nabídnout možnost fixních splátek, může vám to pomoci vyhnout se neplánovaným výdajům a vyšším úrokům s tím spojeným.

Navýšení půjčky je jedním z řešení problémů s nedostatkem hotovosti. Nicméně, když chcete tuto možnost využít, je nutné provést pečlivou analýzu a zvážit, jak vás navýšení ovlivní dlouhodobě. Pokud si nejste jisti, zda se rozhodnout pro navýšení půjčky, mohou vám pomoci odborníci z finančních poradenství. Potřebujete-li navýšit půjčku, postupujte tedy s rozvahou a zvažte všechny možnosti, které vám jsou k dispozici. Buďte odpovědní a soustřeďte se na to, abyste pro vás byli navýšením půjčky pouze dočasným řešením a ne jeho dalším zdrojem desivých finančních problémů.


Moneta navýšení půjčky podmínky pro získání


Moneta navýšení půjčky a podmínky pro získání

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy potřebuje rychle peníze. Ať už jde o neplánované výdaje, jako je například oprava auta, nebo plánovaný nákup nějakého většího zboží. Pokud vám chybí peníze, můžete se obrátit na banku, kde si můžete sjednat půjčku. Moneta Bank je jednou z bank, které nabízí možnost navýšení půjčky a prozradíme vám i v jakých podmínkách a za jakých okolností můžete získat navýšení půjčky.

Moneta Bank navýšení půjčky

Moneta Bank poskytuje osobní neúčelové půjčky, a to v rozmezí od 20 000 Kč do 1 500 000 Kč. Pokud si u Moneta Bank sjednáte půjčku, můžete se v budoucnu setkat s tím, že vám dobu splácení či výši splátek nebude vyhovovat. V tomto případě můžete požádat o navýšení půjčky.

Navýšení půjčky znamená, že si při splácení půjčky sjednáte vyšší úvěrový limit, protože vám stávající není dostatečný. Díky tomu můžete získat navíc finance, o které jste požádali. Moneta Bank nabízí průběžné shromažďování kladné historie úvěru a neomezený počet změn úvěrového limitu.

Podmínky pro získání navýšení půjčky u Moneta Bank

1) Pravidelné příjmy a splácení půjčky

Pokiaľ chcete získat navýšení půjčky u Moneta Bank, musíte mít pravidelné příjmy a samozřejmě pravidelně splácet svou stávající půjčku. Pokud budete v průběhu splácení půjčky mít problémy s pravidelnými platbami, budete muset řešit nejen splátky půjčky, ale také navýšení úvěrového limitu.

2) Doba splácení půjčky

Doba splácení půjčky je dalším faktorem, který ovlivní možnost navýšení půjčky u Moneta Bank. Pokud si sjednáváte půjčku na delší dobu, jako třeba několik let, bude mít nadhled i uvažování o změně vašeho úvěrového limitu.

3) Pověření splácení úvěru

Při žádosti o navýšení půjčky můžete uvést, že splácení úvěru bude provádět např. vaše manželka nebo rodiče. To znamená, že jim dáte plné oprávnění splácet za vás a navýšení půjčky může být schváleno.

Navýšení půjčky u Moneta Bank má několik výhod. Pokud se vám stane, že se na vás snesou neplánované výdaje a nebudete mít dostatek financí, můžete si jednoduše a rychle zvýšit svůj úvěrový limit. Pokud budete v průběhu splácení půjčky mít pravidelné příjmy a nebudete mít problémy se splácením půjčky, bude vám navýšení půjčky u Moneta Bank snadno schváleno. Výhodou této půjčky je také skutečnost, že si můžete sjednat vlastní dobu splácení a výši splátek. Moneta Bank vám tak nabízí nejen rychlé řešení vašich finančních problémů, ale také vysokou flexibilitu a možnost přizpůsobit si podmínky půjčky svým potřebám.

Jakmile splatíte svou půjčku na čas a získáte dobrou úvěrovou historii, budete moci získat další půjčku, nebo dokonce navýšit svůj úvěrový limit. Moneta Bank také nabízí nízké úrokové sazby a bezproblémovou žádost o půjčku prostřednictvím internetu. Pokud tedy máte finanční potíže a potřebujete rychle peníze, může vám Moneta Bank nabídnout řešení vašich problémů. Navýšení půjčky u Moneta Bank snadno splní vaše požadavky!