Výhody online půjček

  • Vyplnění žádosti trvá jen několik minut. Vaši žádost okamžitě zpracuje automatizovaný systém.
  • I bez ručitele
  • Pomohli jsme již tisícům klientů. Přidejte se k nim.
  • Vysoké procento schválení
  • Půjčku si vyřídíte rychle a jednoduše bez zdlouhavého papírování.

Kolik si chcete půjčit?

vybrat z nabídky

Chci si půjčit

Provident druhá půjčka rizika


Provident je poskytovatel půjček, který se stal v posledních letech velmi populárním v České republice. Slogan, kterým se Provident prezentuje, zní „Půjčíme vám i tehdy, když vás ostatní nechtějí“, což přitahuje spoustu lidí. Nicméně, jak s jakýmkoliv finančním produktem, i s půjčkou od Providentu jsou spojena různá rizika. V tomto článku se podíváme na některé z nich.

Prvním rizikem, spojeným s Providentem, jsou vysoké úrokové sazby. Pokud se rozhodnete sjednat půjčku s tímto poskytovatelem, můžete se setkat s úrokovou sazbou až 30 % ročně. To znamená, že pokud si půjčíte například 50 000 korun na dobu 3 let, zaplatíte zpět více než 80 000 korun. Pokud byste si tuto částku půjčili od banky, úroková sazba by byla mnohem nižší.

Dalším rizikem je, že pokud nedokážete svou půjčku včas splácet, budete muset platit vysoké poplatky za prodlení. Tyto poplatky se mohou rychle sčítat a mohou vás stát mnohem více, než jakou jste si půjčili. Pokud s tímto poskytovatelem sjednáte půjčku, je důležité být si jistý, že budete schopni ji včas splácet.

Kromě poplatků za prodlení může být dalším rizikem také to, že pokud budete mít problémy se splácením půjčky, bude vám Provident volat na práci, doma a dokonce i rodinným příslušníkům. Toto může být velmi nepříjemné a mohlo by mít negativní dopad na vaše vztahy s lidmi okolo vás.

Pokud se rozhodnete sjednat si půjčku s Providentem, je důležité pečlivě pročíst podmínky a informace o úrocích a poplatcích v smlouvě. Pokud se dostanete do finančních potíží, je vhodné co nejdříve kontaktovat Provident a hledat společně řešení situace. Nikdy neplňte své povinnosti s tímto poskytovatelem půjček daleko za datem splatnosti, kvůli poplatkům a dalším úrokům by se vám to mohlo prodražit značně.

Závěrem lze říci, že půjčka od Providentu může být pro mnoho lidí lákavou možností. Avšak, je důležité si uvědomit, že může být doprovázena vysokými úroky a poplatky za prodlení, a také tím, že pokud nebudete schopni splácet řádně, může to mít negativní dopad na vaše osobní a pracovní vztahy. Je proto třeba pečlivě zvážit, zda je toto riziko hodno rizika, a zda se tato půjčka spíše nehodí hlavně pro lidi, kteří mají finanční problémy. V případě jakýchkoliv nejasností, neváhejte se obrátit na poskytovatele a vymyslet s ním společné řešení nebo se poradit s odborníky.


Nevýhody provident druhá půjčka


Provident je jedním z nejznámějších poskytovatelů rychlých půjček v České republice. Nabízí přibližně deset různých druhů půjček, včetně půjček bez ručitele, půjček na auto, hypoték nebo konsolidaci dluhů. Na první pohled by se mohlo zdát, že Provident je vhodným řešením pro ty, kteří potřebují rychle získat peníze. Nicméně, jako v případě všech finančních produktů, i Provident má své nedostatky.

První nevýhodou druhé půjčky Provident je vysoká úroková sazba. Pokud se rozhodnete využít tuto službu, budete muset platit vysoké úroky, které mohou způsobit finanční potíže. Například při půjčce 10 000 Kč na 12 měsíců budete muset zaplatit celkem 23 883 Kč. To znamená, že vlastně platíte více než dvojnásobně za půjčené peníze.

Druhým velkým problémem je problém s nedovoláním se na zákaznickou linku. Několik zkušeností ukázalo, že na zákaznické lince Providentu bývá občas velmi obtížné se dostat. V některých případech zákazníci museli čekat i několik dní, než se jim podařilo spojit se s pracovníky Providentu. To samozřejmě může způsobit zbytečné stresy a problémy.

Další nevýhodou Providentu je, že pokud nestihnete splácet půjčku včas, můžete se dostat do finančních potíží. S příchodem ztráty zaměstnání, nemoci nebo jiných nečekaných událostí se může stát, že nebudete schopni splatit svá dlužná částka. Pokud však nedostanete Providentu včas podepsanou smlouvu o refinancování, mohou se vám z počátečního dluhu začít hromadit další úroky, poplatky za porušení smlouvy a další poplatky, které mohou celkovou dluhovou částku značně zvýšit.

Poslední nevýhodou Providentu, o které stojí za zmínku, jsou poplatky za předčasné splacení. Pokud se vám podaří zaplatit půjčku dříve, než bylo plánováno, můžete být stále povinni platit nějaké poplatky. Tyto poplatky se mohou různit v závislosti na konkrétních podmínkách půjčky a mohou být vysoké.

Celkem lze tedy říci, že Provident není vždy ideální volbou pro každého, kdo potřebuje získat půjčku. Úrokové sazby a dodatečné poplatky mohou vést k značnému zvýšení celkové dlužné částky a potíže s dostupností zákaznické linky nejsou příjemné, zejména v situacích, kdy rychle potřebujete pomoc. Proto před výběrem poskytovatele půjčky pečlivě zvažte své možnosti a vyberte si takové řešení, které pro vás bude nejlepší.


Co je to provident druhá půjčka ?


Provident druhá půjčka je druhá půjčka od společnosti Provident pro klienty, kteří již dříve tuto společnost využili. Provident nabízí možnost si půjčit až 250 000 Kč s dobou splatnosti až 84 měsíců. Druhá půjčka může být poskytnuta jen v případě, že klient splatil všechny své dřívější závazky a má u Providentu dobrou platební morálku. Provident v rámci druhé půjčky klientům nabízí nižší úrokovou sazbu a výhodnější podmínky.


Provident druhá půjčka podmínky pro získání


Provident je jedním z největších poskytovatelů nebankovních půjček na trhu. Pokud už jste u nich dříve žádali o půjčku a vše zaplatili včas, můžete si zažádat o další půjčku - druhou půjčku od Providentu. Zde jsou podmínky, které musíte splnit, abyste mohli svou druhou půjčku získat.

- Musíte být starší než 18 let a mladší než 85 let. Pokud vám je méně než 21 let, je třeba, abyste měli spoludlužníka (zpravidla vašeho rodiče).

- Musíte mít stálý zdroj příjmů. Provident požaduje, abyste měli pravidelné příjmy ze zaměstnání nebo podnikání. Pokud tedy pracujete v dohodě o provedení práce (DPP), na živnostenský list nebo jste nezaměstnaní, vaši žádost o druhou půjčku pravděpodobně zamítnou.

- Nesmíte být zapsáni v registru dlužníků. Pokud máte nějaké pohledávky nebo dluhy, které nebyly regulovány včas, nedostanete od Providentu druhou půjčku.

- Musíte mít vlastní bankovní účet. Provident vám peníze po schválení půjčky zašle na váš účet, a proto musíte mít účet vedený na své jméno.

- Získat druhou půjčku můžete až po zaplacení první půjčky. Pokud máte půjčku u Providentu stále otevřenou, musíte ji nejprve vrátit. Pokud již všechny splátky zaplaceny máte, podejte novou žádost.

- Maximální výše druhé půjčky je pro každého klienta individuální. Provident určí, kolik peněz vám mohou půjčit podle vašich příjmů, platební morálky a finanční situace.

- Druhá půjčka může být poskytnuta na dobu od 6 do 24 měsíců. Provident vám umožní zvolit si délku splácení, která vám nejvíce vyhovuje.

Když splníte všechny podmínky a žádost o půjčku podáte, Provident vás kontaktuje a informuje vás, zda byla půjčka schválena nebo zamítnuta. Pokud byla půjčka schválena, budete dostávat měsíční splátky, které si dohodnete při sjednávání půjčky. Provident se však nezajímá o to, co s penězi děláte, a tak si můžete půjčit na cokoliv, co potřebujete - nákup nového auta, rekonstrukce bytu, nové domácí spotřebiče atd. Pokud splácení budete zvládat bez problémů, můžete si v budoucnu zažádat o další půjčky.


Výhody provident druhá půjčka


Provident je společnost zabývající se poskytováním finančních služeb a úvěrů nejen v České republice, ale i v dalších zemích. Jednou z nejzajímavějších nabídek této společnosti je druhá půjčka.

Druhá půjčka je nabízena klientům, kteří již mají u Providentu úspěšně uhrazenou první půjčku. Slouží jako prostředek k získání dalších finančních prostředků, které lze využít například na nečekané výdaje, nákup nového vybavení či dovolenou.

Druhá půjčka od Providentu přináší řadu výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří:

- Snadná a rychlá žádost o půjčku
Procedura pro získání druhé půjčky je stejně snadná jako u prvního úvěru. Stačí vyplnit online žádost na webových stránkách společnosti a do 24 hodin dojde k vyhodnocení žádosti.

- Možnost sjednocení splátek
Pokud klient splácí u Providentu více půjček zároveň, má možnost sjednocení splátek do jednoho úvěru. To znamená přehlednost, snížení celkových nákladů a jednodušší řízení financí.

- Výhodné úrokové sazby
Provident nabízí svým klientům konkurenceschopné úrokové sazby, které zohledňují individuální situaci a potřeby klienta. Klienti tak mohou využít různých možností a vybrat si tu nejvýhodnější pro svou situaci.

- Možnost výběru splátek
Klienti si mohou volit měsíční úročení, nebo takzvaný balíček splátek, který je ideální pro ty, kteří se chtějí vyhnout vysokým platebním výpadkům.

- Flexibilita a snadnost
Procedura pro získání půjčky je velmi jednoduchá a flexibilní. Klient si může vybrat splatnost půjčky podle svých potřeb a výpočet úroku je velmi transparentní a snadno pochopitelný.

Druhá půjčka od společnosti Provident nabízí klientům flexibilitu, snadnou dostupnost a výhodné úrokové sazby. Pokud hledáte úvěrovou společnost, která vám pomůže financovat nové projekty, nebo se vyrovnat s nepředvídatelnými výdaji, Provident může být ideální volbou pro vás.


Časté otázky provident druhá půjčka


FAQ:

1. Jak mohu požádat o druhou půjčku od Providentu?
O druhou půjčku můžete požádat prostřednictvím stránky Provident nebo kontaktováním zákaznického servisu.

2. Kolik mohu půjčit při druhé půjčce od Providentu?
Pro druhou půjčku od Providentu můžete žádat o půjčku až do výše 80 000 Kč.

3. Jaké jsou požadavky na schválení druhé půjčky od Providentu?
K získání schválení druhé půjčky od Providentu musíte splnit podmínky jako například být starší 18 let, mít stabilní příjem a nevyšší dluhy.

4. Jaká je doba splatnosti druhé půjčky od Providentu?
Doba splatnosti druhé půjčky od Providentu se může lišit v závislosti na zvolené výši a délce půjčky, obvykle v rozmezí 12 až 48 měsíců.

5. Jaké jsou úrokové sazby druhé půjčky od Providentu?
Úrokové sazby druhé půjčky od Providentu se mohou lišit v závislosti na zvolené výši a délce půjčky, obvykle od 20% až do 35%.

Odpovědi:

1. Jaké jsou podmínky pro získání druhé půjčky od Providentu?
Pro získání druhé půjčky od Providentu je třeba splnit podmínky jako například být starší 18 let, mít stabilní příjem a nevyšší dluhy.

2. Kdy mohu požádat o druhou půjčku od Providentu?
Můžete požádat o druhou půjčku od Providentu, kdykoliv budete potřebovat finanční pomoc.

3. Jak dlouho trvá schválení druhé půjčky od Providentu?
Schválení druhé půjčky od Providentu obvykle trvá jen několik hodin.

4. Můžu si předčasně splatit druhou půjčku od Providentu?
Ano, můžete si předčasně splatit druhou půjčku od Providentu bez sankcí nebo poplatků.

5. Jak mohu u Providentu ovlivnit výši úroků?
Výši úroků u Providentu nelze ovlivnit, ale můžete zvolit kratší dobu splatnosti, což může snížit celkovou výši úroků.


Co si představit pod pojmem provident druhá půjčka


Provident druhá půjčka je druhotná půjčka od společnosti Provident Financial, která je poskytovatelem nebankovních spotřebitelských úvěrů. Toto řešení nabízí klientům, kteří již mají u společnosti poskytnutou první půjčku a chtějí si půjčit více peněz. Provident druhá půjčka může být poskytnuta s různou výší úrokové sazby a různými splatnostmi, v závislosti na dohodě mezi klientem a společností. Půjčka je obvykle poskytována opět na základě posouzení bonity klienta a jeho finanční situace.


Tipy a rady provident druhá půjčka


Druhá půjčka u Providentu – vše, co potřebujete vědět

Máte u Providentu již úspěšně splacenou první půjčkou a rozhodli jste se pro získání druhého finančního produktu? Pokud se nechcete nechat překvapit a chcete být připraveni na všechny možné situace, přečtěte si následující článek, který přináší Tipy a rady pro získání druhé půjčky u Providentu.

Kolik můžete získat?

Pro získání druhé půjčky musíte mít úspěšně splacenou první půjčku. Maximální částka, kterou můžete získat druhým úvěrem, závisí na vaší bonitě a schopnosti splácet. Provident poskytuje půjčky v rozmezí od 10 000 do 100 000 Kč se splatností 13, 19, 22, nebo 26 týdnů.

Kdy zažádat o druhou půjčku?

U Providentu můžete zažádat o druhou půjčku ihned po úspěšném splacení vaší první půjčky. Ale pozor – investujte chvíli času do toho, abyste zvažovali, zda je pro vás půjčka opravdu nutná a zda si ji můžete dovolit.

Jak probíhá schvalování druhé půjčky?

Schvalování druhé půjčky u Providentu probíhá podobně jako u první půjčky. V první řadě je potřeba vyplnit žádost a následně bude provedena jednoduchá bonitní kontrola. Pokud budete schváleni a vyberete si žádanou částku, k vám bude poslán smluvní partner, který vám půjčku přinese a vysvětlí podrobně všechny podmínky. Po podpisu smlouvy vám bude poskytnuta zvolená částka.

Jaký je úrok a RPSN?

Úrok u Providentu je fixní a pohybuje se v rozmezí od 89,9 % do 219,9 % ročně. RPSN (roční procentní sazba nákladů) u Providentu je vysoká, ale zohledňuje všechny úroky, poplatky a další náklady, které jsou s půjčkou spojeny. Není tedy nutné se obávat skrytých poplatků či úroků a díky RPSN je možné získat jasný přehled o celkových nákladech.

Splatnost a módy splácení

Provident nabízí půjčky se splatností 13, 19, 22, nebo 26 týdnů. U druhé půjčky můžete volit mezi dvěma módy splácení – buď rovnoměrné splácení, kdy každý týden splácíte stejnou částku, nebo když splácení nezačíná ihned po vyplacení, ale až po určité době.

Co při nesplácení?

Nesplácením půjčky se vystavujete nejen riziku exekuce, ale také si můžete zhoršit bonitu a budete mít problémy se získáním dalšího finančního produktu.

Závěrem je potřeba zdůraznit, že půjčka by neměla být řešením finančních potíží na delší dobu, ale pouze krátkodobým řešením. Pokud si nejste jistí, zda si půjčku můžete dovolit a splatit, obraťte se na odborníka. Druhá půjčka u Providentu může být dobrým řešením, pokud na ni máte dostatečné prostředky a víte, že ji dokážete splatit včas.


Provident druhá půjčka Informace


S Provident druhou půjčkou se většinou myslí opakovaná půjčka pro stávající zákazníky této společnosti. Provident totiž nabízí možnost rychlého a snadného sjednání druhé půjčky pro zákazníky, kteří mají již s Providentem zkušenosti a své předchozí půjčky splatili včas.

Pro sjednání druhé půjčky u Providentu je potřeba splňovat určité podmínky, jako například být stávajícím zákazníkem, mít v platnosti smlouvu o půjčce a splácet ji včas. Druhá půjčka se poskytuje ve výši až do výše 100 000 Kč a lze ji využít na libovolné účely. Doba splatnosti se pohybuje od 26 do 52 týdnů a lze ji volit podle svých potřeb.

Pro sjednání druhé půjčky u Providentu je nutné vyplnit online žádost na webu společnosti či kontaktovat obchodního zástupce společnosti přímo doma. Provident se specializuje na poskytování půjček bez nutnosti ručitele a bez skrytých poplatků. Půjčku lze též sjednat prostřednictvím mobilní aplikace.


Jak funguje provident druhá půjčka


Provident je společnost, která poskytuje finanční půjčky především pro lidi, kteří nemají možnost získat úvěr od banky z důvodu špatné bonity v registrech dlužníků. Jedná se tak o alternativní způsob financování, který je pro mnoho lidí velice výhodný.

Pokud již máte s Providentem zkušenosti a přemýšlíte nad další půjčkou, musíte mezi oběma úvěry splnit minimální mezeru půjčení ve výši 1 000 Kč. Provident druhá půjčka se tak liší od první půjčky tím, že je větší a poskytuje se již zkušenému klientovi.

Jak na to?

Celý proces získání druhé půjčky u Providentu je velice jednoduchý. V první řadě se musíte zaregistrovat na webových stránkách společnosti. Poté vyplníte online žádost a zadáte údaje o sobě, o výši půjčky, kterou požadujete, a o době splácení.

Následně Vám dorazí koupíček na Vaši adresu, obsahující smlouvu, úvěrovou a splátkovou tabulku a sjednání odkladu první splátky. Po přečtení a podepsání smlouvy a jejím odeslání společnosti Provident, dostanete hotovost přímo na ruku. Zde si můžete zvolit způsob výplaty – hotově nebo na váš účet.

Splácení druhé půjčky

Druhá půjčka u Providentu bývá obvykle větší než ta první, ale závisí na individuálních podmínkách klienta. Splácení půjčky je podobné jako u první půjčky. Splátky se hradí v pravidelných intervalech a v nich je již zahrnuta i úroková sazba.

Druhá půjčka u Providentu tedy může být pro ty, kteří již v minulosti úvěr od této společnosti včas a bez problémů spláceli, velice výhodným finančním produktem. Je však důležité si uvědomit, že půjčky finančních institucí nejsou řešením, pokud nejste schopni pravidelně splácet své dluhy.

Na druhou stranu, pokud splácení Vaší první půjčky u Providentu probíhalo v pořádku, druhá půjčka může být pro Vás skvělou možností, jak získat větší finanční částku a to bez nutnosti zápisu v registrech dlužníků. Je však důležité zvážit, zda jste skutečně schopni novou půjčku splácet a zda nenechcete přijít do finančních potíží.